Deze site maakt gebruik van cookies en formulieren.

Nieuwsbrief:

Als lid van de turnclub nemen we je op in het mailbestand om je op de hoogte te houden van belangrijke data of gebeurtenissen, bijvoorbeeld of er onverwacht geen les kan zijn, of omdat er een speciaal thema is in de volgende les.

Bezoekers kunnen zich ook vrijwillig in- en uitschrijven op deze nieuwsbrief.

Analytics

We gebruiken Google Analytics on de werking van de site te verbeteren.

Online inschrijvingen

We gebruiken een inschrijfformulier om het online inschrijven op lessenreeksen mogelijk en beheerbaar te maken. De informatie die we vragen is noodzakelijk voor, onder andere, de verzekering van onze leden.

Deze gegevens blijven bewaard over 6 seizoenen.

Recht op inzage, wijzigingen en verwijderen van uw gegevens.

U heeft het recht op inzage van deze gegevens, alsook het aanpassen of verwijderen hiervan. Dit kan door contact op te nemen via info@clubaphrodite.be